РЕМОНТ ТЕЛЕВИЗОРОВ В КИЕВЕ НА ДОМУ. Срочный ремонт LCD, ЖК, TFT, LED, CRT, плазменных, элт, старых кинескопных телевизоров Киев. Телемастер в Киеве

Ремонт телевізорів в Києві на дому або в телемайстерні

Терміновий ремонт LCD, LED і плазмових телевізорів в КиєвіРемонт телевізорів в Києві


Потрібен ремонт телевізора в Києві?

Ремонт телевізорів в Києві та найближчому передмісті


Пропонуємо професійний ремонт і сервісне обслуговування телевізорів в Києві всіх моделей і марок. Наш сервіс пропонує такі види послуг:

ремонт кінескопних (ЕПТ, CRT) телевізорів

ремонт старих телевізорів імпортного виробництва

ремонт ЖК-телевізорів (LCD телевізорів)

ремонт плазмових телевізорів і плазмових панелей

ремонт світлодіодних телевізорів (LED телевізорів)

ремонт TFT телевізорів

ремонт TFT, РК моніторів

Ремонт телевізора проводиться в Києві на дому у замовника або в теле-майстерні (складна поломка телевізора або за бажанням власника телевізора). Можливий виїзд фахівця в передмістя Києва.

Ми виконуємо ремонт телевізорів в Києві наступних виробників: Aiwa (Айва), Xoro (КСОР), Akira (Акіра), Vidimax (Відімакс), Akai (Акаі), Universum (Юніверсум), Amcol (Амкол), Vestel (Вестел), Casio (Касіо), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Tevion (Тевіон), Clatronic (Клатронік), Thomson (Томсон), Elenberg (Еленберг), Supra (Супра), Daewoo (Деу), Sony (Соні), Erisson (Ерісон), Start (Старт), Funai (Фунай), Sitronic (Сітронік), Фішер (Фішер), Siemens (Сіменс), Goodmans (Гудманс), Sitronics (Сітронікс), Haier (Хаєр), Shivaki (Шівакі), Grundig (Грюндіг), Saturn (Сатурн), Hanseatic (Хансітік), Sharp (Шарп), Hitachi (Хітачі), Sanyo (Саньє), HISTAR (Хістар), Samsung (Самсунг), Horizont (Горизонт), Sansui (Сансуі), ITT (Айтіті), Рубін (Рубін), Hyundai (Хюндаї), Record (Рекорд), JVC (Джі ві сі), Rolsen (Ролсен), Goldstar (Голд стар), Recor (Рекор), LG, Pioneer (Піонер), Loewe (Лоєв), Rainford (Рейдфорд), Mitsubishi (Мітсубіші), Philips (Філіпс), Metz (Метз), Palladium (Палладіум), NEC (Нек), Panasonic (Панасонік), Nordmende (Нордменд), Orion (Оріон), Nokia (Нокіа), ASUS (Асус), Acer (Акер), Viewsonic (Вьюсонік), Benq (Бенкю), Dell (Дел), BBK (Бі бі кей) ... а так же ремонт телевізорів інших виробників.

Наші майстри виконують терміновий ремонт телевізорів в Києві:
Березняки, Борщагівка, Райдужний масив, Троєщина, Вишневе, Чоколівка, Шулявка, Бориспіль, Бориспільський район, Лісовий, Воскресенка, Позняки, Осокорки, Бровари, Святошино, Лівобережна, Дарниця, Святошинський масив, Святошин, Оболонь, Русанівка, Мінський масив, Сталінка, Харківський масив, Корчувате, Микільська Борщагівка, Відрадний, Бортничі, Софіївська Борщагівка, Південна Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Солом'янка, Лук'янівка, Печерськ, Теремки, Сирець, Нивки, Голосіївський район, Біличі, Куренівка, Вітряні гори, Новобіличі, Академмістечко, а так же ремонт телевізорів в передмісті Києва.


Як проводиться ремонт телевізора


Ремонт телевізора починається з виклику телемайстра, при цьому вам потрібно повідомити: марку телевізора, його модель (вся інформація про телевізор вказана в його паспорті або на задній кришці телевізора), а так само докладний опис несправності телевізора. Для ремонту телевізора буде потрібно стіл схожий на кухонний і добре освітлення. В обумовлений час телемайстер приїде до вас додому, проведе огляд телевізора і при необхідності, його чистку від пилу (для цього вам потрібно приготувати пилосос). Після огляду та діагностики телевізора майстер повідомить вам які деталі потрібно замінити і вартість ремонту телевізора. Вартість ремонту телевізора залежить від складності дефектів, розміру і типу телевізора.


Терміновий ремонт телевізорів в Києві


При необхідності провести терміновий ремонт телевізора дзвоніть на прямий мобільний телефон (044) 222-82-95. Наші фахівці мають досвід роботи не менше десяти років і в більшості випадків проводять ремонт телевізора в найкоротші терміни. Для прискорення ремонту телевізора вам необхідно підготувати місце де буде відбуватися ремонт (міцний стіл і хороше освітлення).


Ремонт кінескопних телевізорів


В даний момент ремонт кінескопних телевізорів (ЕПТ, CRT телевізорів) є найпоширенішим. Ми професійно займаємося ремонтом кінескопних телевізорів Києві не залежно від того це старий телевізор виробленний 15 років тому або телевізор останньої моделі. Найбільш часті дефекти кінескопних телевізорів це поломки блоку живлення телевізора, рядкової і кадрової розгортки. У переважній більшості випадків ремонт кінескопного телевізора проводиться на місці, в разі особливо складного ремонту можливий ремонт телевізора в Києві в умовах стаціонарної майстерні.


Ремонт LCD телевізорів


Ремонт LCD (РК) телевізорів є одним з пріоритетні напрямів нашої діяльності. РК-телевізори виходять з ладу так само, як і телевізори з електронно-променевою трубкою (ЕПТ), але до проблем з блоком живлення РК-телевізорів додалися проблеми з виходом з ладу іверторів, ламп підсвічування і елементів, що беруть участь у формуванні зображення. У більшості випадків ремонт LCD телевізора проводиться на дому, а при складному пошкодженні доводиться проводити ремонт ЖК-телевізора в умовах телемайстерні: всього РК-телевізора або окремого його блоку.


Ремонт плазмових телевізорів


Ремонт плазмових телевізорів одне з основних напрямків нашої роботи. Ремонт плазмових телевізорів і плазмових панелей - складна задача, яка потребує особливої кваліфікації і досвіду. Ми виконуємо ремонт плазмових телевізорів в Києві всіх відомих виробників. Плазмові телевізори виходять з ладу через перепади напруги в електромережах, матриця приходить в непридатність навіть від слабкого удару, досить часто плазмовий телевізор ламається через комах. Основні дефекти плазмових телевізорів: вихід з ладу імпульсного блоку живлення, дешифраторів сигналу, дефекти "X-Y" модулів, пошкодження матриці плазмового телевізора. Плазмовий телевізор споживає велику кількість електроенергії, при цьому основні вузли і блоки телевізора сильно нагріваються і вимагають охолодження внутрішніми вентиляторами. Погана робота венітятовів призводить до перегріву деталей і виходу їх з ладу. З цієї ж причини потрібно встановлювати плазмовий телевізор в місцях з хорошим доступом повітря.